Studentki SAN nagrodzone Stypendium MNiSW

Miło nam poinformować, że czworo studentów Wydziału SAN Tarnobrzeg zostało uhonorowanych Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia naukowe.

Powyższe wyróżnienie otrzymały: Agnieszka Kwiatkowska, Karolina Czerwińska, Joanna Olszowy oraz Paulina Sudoł, studentki studiów II stopnia. W roku akademickim 2016/2017 wysokość stypendium wynosi 15.000 zł.

W całej Polsce Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego nagrodził 709 studentów, a w województwie podkarpackim stypendia uzyskało zaledwie 22 studentów - w tym czterech ze Społecznej Akademii Nauk w Tarnobrzegu. Warto podkreślić, że na liście nagrodzonych przez Ministra studentów w regionie tarnobrzeskim znajdują się jedynie studenci ze Społecznej.