Piąte Otwarte Mistrzostwa Łodzi Szkół Ponadgimnazjalnych w Kręgle

Społeczna Akademia Nauk po raz piąty organizuje Otwarte Mistrzostwa Łodzi Szkół Ponadgimnazjalnych w Bowling-Kręgle. Zapraszamy uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych do udziału w Turnieju. Gwarantujemy dobrą zabawę, zdrową rywalizacje i atrakcyjne nagrody.

W IV edycji Mistrzostw w ubiegłym roku udział wzięło ponad 50 drużyn z łódzkich szkół ponadgimnazjalnych (około 300 uczestników). Liczymy, że kolejna edycja będzie cieszyła się podobnym, lub jeszcze większym zainteresowaniem.

Bowling to sport, który integruje młodzież, pozwala się rozwijać oraz wzbudza dużo emocji. Kręgle uczą gry drużynowej i odpowiedzialności za siebie i zespół, dlatego są dużym wyzwaniem dla łódzkiej młodzieży.

W Mistrzostwach biorą udział 6-osobowe drużyny.

Eliminacje szkół odbędą się w dniach 22 i 23 marca 2017 r.

Drużyny walczą o atrakcyjne nagrody ufundowane przez Kręgielnię "Grakula" oraz Społeczną Akademię Nauk w Łodzi.

Zapraszamy do zgłaszania drużyn szkolnych poprzez kartę zgłoszeniową.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: bowling@san.edu.pl do 17 marca 2017 r. włącznie.

Regulamin V Otwartych Mistrzostw Łodzi Szkół Ponadgimnazjalnych w Bowling-Kręgle.