Aktualności

Mecz Halowego Pucharu Polski – SAN vs Gatta Active

« wróć

12 lutego 2017 r. drużyna Społecznej Akademii Nauk zmierzyła się w 1/16 Pucharu Polski z Mistrzem Polski w futsalu – Gattą Active ze Zduńskiej Woli. W Hali Sportowej MOSIR w Łodzi, po zaciętej walce, zawodnicy SAN przegrali 7:5.

Drużyna Społecznej zdecydowanie lepiej rozpoczęła spotkanie i po pierwszych 10 minutach prowadziła trzema bramkami. Mistrz polski odrabianie strat rozpoczął od strzelenia dwóch bramek dopiero w drugiej części pierwszej połowy. Utrata bramek podziałała na drużynę SAN jak zimny prysznic i dosłownie po kilku minutach zaciętej gry nasz zawodnik, wykorzystując lukę w obronie przeciwnika przelobował bramkarza (4:2). Drużyna Gatta Active nie poddawała się jednak i jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę, zmniejszyła przewagę bramek do jednej.

W drugiej połowie spotkania, drużyna ze Zduńskiej Woli udowodniła, że tytuł Mistrza Polski prawnie jej się należy, strzelając naszym jeszcze 4 bramki. Zawodnicy walczyli do końca, co zaowocowało ostatnią bramką meczu, ustanawiając ostateczny wynik spotkania na 7:5.

W trudnej walce z Mistrzem Polski, SAN wspierali licznie zgromadzeni na trybunach łódzcy kibice.